Кременчуцька загальноосвітня школа I-III ступенів №16
Громадсько - активна школа (сертифікат від 16 жовтня 2014 року)
Національно-патріотична школа
Школа Свободи,  Правди,  Любові
 39630, вулиця Велика набережна , м. Кременчук, Полтавська область, (0536)75-80-24, ел. пошта - school-16@ukr.net      
Вівторок, 26.05.2020, 05:41     Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | Дошка оголошень | Мій профіль | Вихід | Вхід

МЕНЮ сайта
  ОСВІТА.UA
  СТАТИСТИКА
  ВХІД
  Головна » Дошка оголошень (49)

  Школа №16 [49]

    Шановні батьки!

  Карантин?! Ні, не чули! З огляду на кількість дітей, що вільно граються на дитячих та спортивних майданчиках, перебувають групами на вулицях і в скверах, активно користуються громадським транспортом у Кременчуці.

  Звертаємо  особливу увагу батьків на те, що Карантин - це НЕ канікули.

  Детальніше читайте… завантажити

  Оголошення | Переглядів: 33 | Дата: 22.03.2020 | Коментарі (0)

   Рішення виконавчого комітету від 10.03.2020 № 333 "Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року в м.Кременчуці....завантажити

  Оголошення | Переглядів: 17 | Дата: 17.03.2020 | Коментарі (0)

              Чи потрібні телефони у навчальному процесі чи ні? Чи діє заборона в українських навчальних закладах? Про все та інше – у нашому матеріалі.

  Правила користування мобільними телефонами

  під час освітнього процесу

  у Кременчуцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №16

  Кременчуцької міської ради Полтавської області... завантажити

  Мобільні телефони стали не лише повсякденним засобом спілкування, але, останнім часом, перешкодою для навчання школярів. Сучасні діти змалку можуть користуватися будь-яким гаджетом без допомоги батьків, тож не дивно, що вже у дошкільному віці більшість з них має мобільний телефон.

  При чому, активно вони використовують їх і в школі: на уроках, під час перерв, виховної години тощо. Замість того, щоб концентрувати свою увагу на вчителеві і вивчати новий матеріал, школярі часто відволікаються на мобільні телефони, звертають увагу на неактуальну для них інформацію, соціальні мережі, ігри. Проблема «постійного зависання у телефоні» порушувалась у процесі дискусії між батьками, вчителями, психологами та експертами. Кожний з них дотримується своєї думки. З одного боку, телефон – це міні-комп’ютер у кишені і швидкий доступ до потрібної інформації, а з іншого – це ключ до розваг.

  Детальніше....читайте 

  Оголошення | Переглядів: 46 | Дата: 29.01.2020 | Коментарі (0)

       Шановні батьки!

  У зв’язку з тим, що останнім часом широкого розповсюдження набуло використання дітьми та дорослими в громадських місцях петард, що призводить до їх травматизму вважаємо за необхідно надати вам наступну інформацію:

  Відповідальності дітей та їх батьків за використання петард в громадських місцях:

  Ст. 173 Адміністративного кодексу України «Дрібне хуліганство» (при встановленні адміністративного стягнення за дрібне хуліганство к порушнику приймаються такі міри адміністративного стягнення: штраф, виправні роботи або арешт (при розгляді справ про дрібне хуліганство, зчинене особами в віці від 16 до 18 років необхідна присутність батьків та представників навчального закладу);

  Ст. 184 Адміністративного кодексу України «Невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей»;

  Ст. 1178 Цивільного кодексу України «Відшкодування шкоди, завданої малолітньою особою»;

  Ст. 1179 Цивільного кодексу України «Відшкодування шкоди, завданої неповнолітньою особою».

  Реалізовувати піротехніку на ринках забороняється. Зазначену продукцію, за законом, не можна продавати або передавати особам, які не досягли 12, 16 або 18 років залежно від класу феєрверків. Відповідно до статті 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів», така бездумність карається штрафом у розмірі від 595 до 1020 гривень.                                                                                                                     

  Бережіть себе та своїх дітей від біди!!!

  Оголошення | Переглядів: 65 | Дата: 02.12.2019 | Коментарі (0)

            НАКАЗ МОН від 16.04.2018р №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" ...завантажити

  Щодо прийому дітей у перший клас у 2020-2021 навчальному році Кременчуцької загальноосвітньої школи I-IIIступенів №16 (ЗЗСО №16)

  Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 року, зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування (крім закладів освіти ІІ, ІІ-ІІІ ступенів та ІІІ ступеня).

  Документи:

  • заява одного з батьків (приймаються також заяви про зарахування учнів до групи подовженого дня завантажити (кількість місць обмежена -27 чоловік);
  • копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».
  • оригінал або копія медичної довідки форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень».
  • При поданні заяви батьки (один із них) пред’являє документ (копія документа), що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві
  • Визначити дату початку приймання закладами загальної середньої освіти м. Кременчука заяв про зарахування дітей до перших класів – 02.03.2019, останній день приймання заяв про зарахування дітей – 29.05.2019. (Рішення Кременчуцького виконавчого комітету від 30.11.2018 р. № 1574″Про визначення терміну приймання ЗЗСО м.Кременчука заяв про зарахування дітей до перших класів у 2019 році»).
  • Невакциновані (за відсутності протипоказань) діти у заклади освіти НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ! (Щодо напруженої епідемічної ситуації Лист МОН, МОЗ № 1/9-537 05.2-11/235301 від 06.09.18 року МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ). Згідно статті 9 " Форми здобуття освіти" Закону України «Про освіту» батьки мають право змінити очну форму навчання дитини на індивідуальну (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж, на робочому місці (на виробництві).

   

  Детальніше…читайте …завантажити

  Оголошення | Переглядів: 61 | Дата: 19.11.2019 | Коментарі (0)

      1 і 2 поверхи.

    В рекреаціях  нашої школи з´явилася  картина, в центрі якої  -  Державний Герб України в оточенні елементів українського орнаменту - калини  і  12 зірок Європейського Союзу. Екскурсію по Євросоюзу...завантажити проводить вчитель історії Юлія ПОБІЖКО. 


  2-й поверх

  Галерея:"ЛЮДИ СВОБОДИ".  ВІДЕО: Екскурсовод, вчитель історії Оксана РОГОЗНА розповідає….завантажити
  Пам"ятайте історію Людей Свободи, які зберегли волю в Україні. ХХ століття — час існування на нашій землі двох тоталітарних режимів (комуністичного та нацистського), які стали символом придушення свободи символом придушення свободи в світовій історії. Незважаючи на їх вдавану нездоланність, вони зазнали краху. Зокрема й тому, що зіткнулись із опором українців. Серед мільйонів яких — ті, кого ми називаємо Людьми Свободи.

  Це і наші випускники, які загинули за Свободу в зоні АТО. Екскурсовод, вчитель історії Оксана РОГОЗНА розповідає про людей, які боролись за незалежність України в XX столітті.


  2-й поверх 

  Кременчуцька загальноосвітня школа I-III ступенів № 16 уже багато років є єдиним освітнім і культурним осередком 1-го Занасипу. З 2011 року школа має статус громадсько-активної. ВІДЕО: Екскурсовод, вчитель англійської мови ТЕТЯНА ГОРЯНА проводить екскурсію коридорами школи №16 "І повіє огонь новий з Холодного Яру"...завантажити

  Я – українець, я – патріот! НЕ бійся бути українцем! завантажити

   


   3-й поверх
  Не соромтеся бути українцями, бо не зчуєтеся, як онімієте… ВІДЕО: Екскурсовод Юлія Побіжко розповідає…завантажити


  3-й поверх

  Художник, який захотів бути українцем..
  .ВІДЕО: Екскурсовод Ольга СОКУР розповідає…завантажити Сьогодні, коли українці гинуть на Сході України, ми згадуємо людей, які боролися в різні часи за Незалежність України. Це поети і політики, військові і музиканти, науковці і художники


  3-й поверх

      ВІДЕО:"Страшні слова, коли вони мовчать"....екскурсію проводить вчитель української мови та літератури ВІРА ТОРОЦЬКА завантажити 

  Україна — це особистості, які формують обличчя її історії. Наші діти повинні пам’ятати людей, які боролися за Україну. В коридорах нашої школи створена експозиція, яка присвячена внутрішній моральній опозиції до радянського тоталітарного державного режиму. 

  Оголошення | Переглядів: 61 | Дата: 17.10.2019 | Коментарі (0)

      Законодавством передбачено, що «під час виконання професійних обов’язків журналіст має право здійснювати письмові аудіо- та відеозаписи із застосуванням необхідних технічних засобів, за винятком випадків, передбачених законом» (ст.25  Закону України "Про інформацію" )

  Так, згідно ст.307 Цивільного кодексу України , «фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру».

  Тобто, перед початком зйомки конкретної особи, журналіст повинен отримати згоду у цієї особи на таку зйомку. 

  Також варто пам’ятати, що безперешкодно журналісти вправі відвідувати лише приміщення суб’єктів владних повноважень (навчальний заклад до даних суб"єктів не належить), відкриті заходи, які ними проводяться, а також вільно збирати інформацію в районах стихійного лиха, катастроф, у місцях аварій, масових безпорядків та воєнних дій, крім випадків, передбачених законом. У всіх інших випадках необхідно отримати дозвіл. Тобто, якщо заклад прийме рішення про заборону на його території фото- та відеозйомки, жоден журналіст не вправі порушити це право.

  НАКАЗ  від 28.12.2018 №330 " Про заборону фото- та відеозйомки на території та в приміщеннях  Кременчуцької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 16 Кременчуцької міської ради Полтавської області

  Як правило, відстоюючи своє право на зйомку, представники ЗМІ оперують поняттям «громадське/публічне місце».

  Так, 1 жовтня 2012 року за підсумками обговорення Експертами Ради Європи були підготовлені та доопрацьовані "Рекомендації щодо захисту приватності у роботі засобів масової інформації"... В пункті 4 «Фотографування та відеозйомка» Рекомендацій зазначено, що «у потенційно чутливих місцях, наприклад, у каретах швидкої допомоги, лікарнях, школах та в’язницях, потрібна згода керівника. Незалежно від загальної згоди керівництва закладу, ЗМІ не повинні проводити фото- чи відеозйомку осіб, від яких не можна очікувати розумної вільної згоди, як, наприклад, коли вони знаходяться під стресом у відділенні невідкладної допомоги».

  Тобто це підтверджує той факт, що навчальний заклад не є «громадським/публічним місцем», а фото- чи відеозйомка в таких місцях потребують попередньої згоди директора .

  "Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу  у Кременчуцькій  ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 "

  Оголошення | Переглядів: 79 | Дата: 23.09.2019 | Коментарі (0)

       Режим роботи Кременчуцької загальноосвітньої  школи IIII ступенів № 16 Кременчуцької міської ради  Полтавської області на 2019 – 2020 навчальний рік

  І. Структура навчального року

  Тривалість навчального року:

  Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру навчального року та строки проведення канікул встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою.

  Початок навчального року - 1 вересня 2019 року, кінець навчального року - не пізніше 1 липня 2020 року. Тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів без врахування днів, коли діти припиняли навчання з незалежних від них причин (карантин, температурний режим тощо).

  Тривалість семестрів:

  І семестр 02.09.2019 р. – 27.12.2019 р.

  ІІ семестр 15.01.2020 р. 29.05.2020 р.

  Організація канікул:

  осінні 28.10.2019 р.03.11.2019 р.

  зимові 30.12.2019 р.14.01.2020 р.

  весняні 23.03.2020 р.29.03.2020 р.

  Режим роботи Кременчуцької загальноосвітньої школи I – III ступенів № 16 Кременчуцької міської ради Полтавської області на 2019 – 2020 навчальний рік ..завантажити 

   

  Оголошення | Переглядів: 60 | Дата: 23.08.2019 | Коментарі (0)

     Спільний лист Міністерства охорони здоров’я України від 24.01.2020 № 26-04/1985/2-20 та Міністерства освіти і науки України від 24.01.2020 № 1/9-43 щодо проведення заходів з імунізації..... завантажити

   Щодо проведення заходів з імунізації Лист МОН, МОЗ № 1/9-43 від 24.01.2020 року  завантажити

   

  Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації,  не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями. Про це йшлося під час пресконференції в.о Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич 14 серпня 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду. РОЗ’ЯСНЕННЯ ВІД МОН І МОЗ завантажити

  Оновлено перелік медичних протипоказань та застережень до Календаря профілактичних щеплень завантажити

  Абсолютними протипоказами до профілактичних щеплень є порушення імунітету, анафілактичні реакції, тяжкі поствакцинальні реакції, гострі захворювання, неврологічні порушення та інші. Детальніше про протипокази до щеплень можна прочитати тут: завантажити

   Позиція Верховного Суду  ґрунтується на наступних нормативних актах:

  • профілактичні щеплення проти дифтерії, кашлюка, кору, поліомієліту, правця, туберкульозу є обов’язковими і включаються до календаря щеплень (ч. 1 ст. 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»);
  • прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями (ч. 1, 2 ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»);
  • дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячого закладу не дозволяється. У разі, якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням встановлених строків у зв’язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його;
  • особам, які не досягли п’ятнадцятирічного віку чи визнані у встановленому законом порядку недієздатними, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об’єктивно інформованих батьків або інших законних представників. Якщо особа та (або) її законні представники відмовляються від обов’язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а у разі відмови дати таке підтвердження засвідчити це актом у присутності свідків (ч. 6 ст. 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»);
  • відповідно до п. 6 примірного положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України №434 від 29 листопада 2002 року, питання відвідування дошкільного навчального закладу дитиною, батьки якоъ відмовилися від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією.

  Щодо напруженої епідемічної ситуації Лист МОН, МОЗ № 1/9-537 05.2-11/235301 від 06.09.18 року МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ …завантажити

   

  Департамент освіти надсилає для виконання лист Міністерства освіти і науки України від 12.07.2019 № 1/9-452 «Про сприяння у проведенні додаткових заходів з імунізації від кору»....завантажити

  Закон України "Про освіту"…завантажити

  • Згідно статті 9 " Форми здобуття освіти" Закону України «Про освіту» батьки мають право змінити очну форму навчання дитини наіндивідуальну (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж, на робочому місці (на виробництві)

  МОЗ закликає батьків вакцинувати дітей проти кору …завантажити

  Оголошення | Переглядів: 150 | Дата: 30.05.2019 | Коментарі (0)

   Якщо ваші діти не задоволені харчуванням в шкільній їдальні, долучайтеся до проекту.

  Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування у співпраці з Полтавською обласною радою та командою соціального проекту «Evgeniy Klopotenko» оголосили старт соціального проекту «Нове шкільне харчування» на території області. Про це повідомили в інвестиційному відділі Полтавської обласної ради.

  Мета проекту «Нове шкільне харчування» – створити новий сучасний збірник рецептур, який може бути використаним у всіх шкільних навчальних закладах України. Збірник матиме лише безкоштовну електронну версію, що зробить його більш доступним для всіх шкіл. 60 нових сучасних рецептів дозволять урізноманітнити шкільне меню, що збільшить кількість учнів, які будуть харчуватися у їдальнях. А це, у свою чергу, позитивно вплине на довгострокове здоров’я дітей.

  «Збірник рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах» буде доступний для завантаження 22 лютого 2019 року. Його мета поліпшити культуру харчування в закладах загальної освіти.

  Наразі Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування розіслала листи у місцеві ради населених пунктів області. В листі просять проінформувати адміністрації закладів загальної освіти та батьківську громадськість про впровадження проекту «Нове шкільне харчування». Зазначається, що у разі зацікавленості в участі у проекті школи мають зареєструватися і пройти опитування.

  Наприклад, такий лист опубліковано на сайті Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

  Оголошення | Переглядів: 180 | Дата: 14.02.2019 | Коментарі (0)

  МЕНЮ сайта
  АЛЬБОМИ
  Педагогічні працівники [154]
  Copyright MyCorp © 2020
  Конструктор сайтів - uCoz