Кременчуцька загальноосвітня школа I-III ступенів №16
Громадсько - активна школа (сертифікат від 16 жовтня 2014 року)
Національно-патріотична школа
Школа Свободи,  Правди,  Любові
 39630, вулиця Велика набережна , м. Кременчук, Полтавська область, (0536)75-80-24, ел. пошта - school-16@ukr.net      
Неділя, 22.07.2018, 21:45     Ви увійшли як Гість | Група "Гості" |  | Мій профіль | Вихід | Вхід

МЕНЮ сайта
ОСВІТА.UA
СТАТИСТИКА
ВХІД
Головна » Архів матеріалів

  Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 23 липня 2012 року № 328 «Про підготовку та відзначення 75-річчя від дня утворення  Полтавської області»  Перший урок у 2012 – 2013 навчальному році  був присвячений 75-річчю утворення Полтавської області.

ВІДЕОРЕПОРТАЖ з уроку в 3-б класі на тему : «Полтавщина – мій рідний край». Вчитель - Аврахова Наталія Владиславівна…для перегляду…натиснути 

           Мета Першого уроку :  узагальнення знань історії, культури свого народу, його традицій, звичаїв і обрядів; розуміння важливості української мови як основи духовної культури нації; виховання почуття патріотизму, розвиненої правосвідомості, культури міжетнічних відносин; формування толерантного ставлення до представників інших народностей, шанобливе ставлення до їх культури, релігій, традицій.

                                                                                ... Читати далі »

Просмотров: 574 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 03.09.2012 | Комментарии (0)

  Дорогі педагоги, учні, батьки!
Знову ранок першого вересневого дня наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустріли сьогодні День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.
                                                                                      ... Читати далі »
Просмотров: 682 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 31.08.2012 | Комментарии (0)

  Міністерством охорони здоров'я запроваджено додатковий компонент до профоглядів учнів шкіл, що має на меті запобігання вживання спиртних напоїв та наркотичних засобів підлітками

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що другий рік поспіль профогляди школярів проводяться за новим порядком, відповідно до якого батьки раз на рік у зручний для них час протягом року проходять з дитиною медичний огляд та надають довідку до навчального закладу.
                                                 
  ... Читати далі »
Просмотров: 388 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 31.08.2012 | Комментарии (0)

  На сайті Українського центру оцінювання якості знань в розділі «Звіти ЗНО» опубліковані результати  про проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників загальноосвітніх навчальних закладів України в 2012 році. Пропонуємо переглянути результати ЗНО випускників нашої школи у порівнянні з іншими навчальними закладами міста.

Українська мова та література…для перегляду…натиснути

Фізика                                       …для перегляду…натисніть

Математика …                            для перегляду…натиснути

Хімія…                                          для перегляду…натиснути 

Англійська мова …                     для перегляду…натиснути 

Біологія …                                   для перегляду…натиснути 

Всесвітня історія …                    для перегляду…натиснути 

Географія …                                 для перегляду…натиснути 

Історія України …                       для перегляду…натиснути

                                                                              ... Читати далі »

Просмотров: 859 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 29.08.2012 | Комментарии (0)

  Цього року оцінок з фізичної культури не отримуватимуть лише першокласники, учні всіх інших класів будуть оцінюватися
У Міністерстві освіти надали інформацію щодо оцінювання з фізичної культури у загальноосвітніх навчальних закладах. Так за офіційною інформацією освітнього відомства відповідно до нової навчальної програми з фізичної культури для 1-4 класів відмінено оцінювання з цього предмета в початковій школі.
Оскільки з 2012/13 навчального року нова програма буде впроваджуватися з 1-го класу, цього року не отримуватимуть оцінок з фізичної культури лише першокласники. Учні всіх інших класів будуть оцінюватися.
                                                                                     
  ... Читати далі »
Просмотров: 250 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 28.08.2012 | Комментарии (0)

   На офіційному сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з’явилися відомості про час занять та канікул у 2012/2013  навчальному році.  Так, цього року навчання у школах розпочнеться 1 вересня і закінчиться не пізніше, ніж 1 червня. Це регламентовано статтею 16 закону  України «Про  загальну середню освіту».
 Як сказано на офіційному сайті Міністерства, навчальні заняття організовуватимуться за семестровою системою:
 І семестр: 1 вересня — 28 грудня;
ІІ семестр: 14 січня — 24 травня (25 травня — для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем).

Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2012/2013 навчального року Лист МОНмолодьспорт № 1/9-399 від 23.05.12 року …для перегляду…натиснути 

                                                                        ... Читати далі »

Просмотров: 364 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 09.08.2012 | Комментарии (0)

  Якщо благодійники поквапляться, величний храм почнуть зводити вже наступного року в районі річкового вокзалу, і за всіма ознаками це буде найвеличніше будівництво в Кременчуці за всі роки Незалежності України. 
Ініціаторами будівництва стали священнослужителі Кременчуцької єпархії Української православної церкви, особливо мріяв про зведення собору нині покійний владика Тихон. Його справу продовжив і нинішній Єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай.
— У місті треба відновлювати православні святині, нашу духовність. Господь дає нам сьогодні таку можливість, і її треба втілити в життя. Я впевнений, що статус Кременчука дуже зросте, якщо в місті буде свій кафедральний собор, – сказав Єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай під час презентації ескізного проекту майбутнього собору в міськвиконкомі.
                                                                               
  ... Читати далі »
Просмотров: 393 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 07.08.2012 | Комментарии (0)

 Ось і розпочалася омріяна дітьми пора — літні канікули. Хтось відправить своїх дітей на літо до бабусь та дідусів, інші на канікулах будуть вдома, а комусь пощастить відпочити у таборі, поспілкуватися зі своїми однолітками і взагалі провести весело та змістовно частину літа. ВІДЕОРЕПОРТАЖ "Ура - канікули! Один день відпочинку в пришкільному таборі 5 червня 2012 року"…для перегляду…натиснути  З 28.05 по 15.06.2012 р. в нашій школі 

                                                 ... Читати далі »

Просмотров: 559 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 05.06.2012 | Комментарии (0)

  "У Кременчуці утеплюватимуть п'ять шкіл - так писала газета «ТЕЛЕГРАФ»  25 серпня 2011 року. Гроші на це отримають по Кіотському протоколу... Кременчук по Кіотському протоколу отримає 11,5 млн грн.  Як відмічає прес-служба мерії, два роки тому Україна отримала 450 млн доларів від продажу своєї квоти і тепер повинна вкласти їх в енергозбережні технології.

                                                        ... Читати далі »

Просмотров: 581 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 03.06.2012 | Комментарии (0)

1 червня 2012 року відбувся урочистий вечір, присвячений врученню свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9-х класів школи. На вечорі були присутні учні, класні керівники 9-А класу Побіжко Ю.І., 9-Б класу Пасічнюк Л.С., батьки. З привітальним та напутнім словом виступив директор школи Довбня Олексій Васильович , який побажав дев’ятикласникам вірити у себе, у свої сили, обрати собі справу до душі та гарного відпочинку влітку.

ВІДЕОРОЛИК:  Вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту дев»ятикласникам …для перегляду…натиснути  

                                                                              ... Читати далі »

Просмотров: 498 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 01.06.2012 | Комментарии (0)

  1 червня відбувся традиційний звіт директора школи відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» від 28 січня 2005 р. № 55.

Відтак керівник школи подав на розсуд громадськості огляд здійсненої роботи з вересня по травень. У першу чергу звітував директор перед батьками учнів, адже центральною фігурою в школі є саме дитина.

Звіт директора школи перед шкільним колективом та громадськістю…для перегляду…натиснути  

                                                    ... Читати далі »

Просмотров: 1306 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 01.06.2012 | Комментарии (0)

  На виконання вимог Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.07.2001 року № 553 (у редакції, що затверджена наказом МОН України від 16.08.2004 р. № 658), згідно наказу управління освіти виконкому Кременчуцької міської ради від 21.10.2011 року № 472 о/д «Про організацію та проведення атестаційної експертизи освітньої діяльності Кременчуцької загальноосвітньої школи І - III ступенів № 16», відповідно плану роботи управління освіти на 2011-2012 н.р. проведено атестаційну експертизу освітньої діяльності Кременчуцької загальноосвітньої школи І - III ступенів № 16.

Узагальнюючий протокол атестаційної експертизи Кременчуцької загальноосвітньої школи І - III ступенів № 16  …для перегляду…натисніть…

                                        ... Читати далі »

Просмотров: 1477 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 30.05.2012 | Комментарии (2)

  Наші випускники продовжують складати  зовнішнє незалежне оцінювання. Бажаємо випускникам  успіхів у подоланні завдань ЗНО та вступі до вищих навчальних закладів.

ФОТОРЕПОРТАЖ ...про наших випускників 2012 року …для перегляду…натисніть… 

                                                         ... Читати далі »

Просмотров: 307 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 28.05.2012 | Комментарии (0)

  У цьому навчальному році навчальні заняття у 1–8 та 10 класах завершилися  25 травня, в 9 класах – 14 травня, а в 11 класах – 3 травня 2012 р. У 9-х класах державна підсумкова атестація проводиться з 15 по 30 травня з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.  25 травня для учнів школи було проведено свято "останнього дзвоника".

ВІДЕОРЕПОРТАЖ  з останнього дзвінка …для перегляду…натисніть

                                                            ... Читати далі »

Просмотров: 377 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 25.05.2012 | Комментарии (0)

  Усі знають відоме прислів'я "Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму". Хоча при цьому набагато важливішим вважається розум, але все-таки одяг визначає те, яке враження ви справите на іншу людину. Перша думка про людину складається протягом перших 40 секунд спілкування. Це зовнішня сторона образу людини, через яку просвічують найбільш суттєві внутрішні характеристики особи. Культура одягу, як і висока культура поведінки потрібна не менше чим майстрове володіння професією. 

                                                    ... Читати далі »

Просмотров: 686 | Добавил: Kremenschool-16 | Дата: 24.05.2012 | Комментарии (4)

« 1 2 ... 77 78 79 80 81 ... 83 84 »
Національна гарча лінія
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz